Szukaj w katalogu:
Ocena

Najwyżej oceniane strony
Sprawdź czym się kierujemy przy ocenie.

Wstep

Nasz katalog stron dba o to by w swych zasobach nie zabrakło stron wartościowych, a szczególnie tych wywodzących się z regionu stanowiącego międzymiastową strefę telefoniczną o numerze kierunkowym 52.

7 punktów = PR google:2, treść:3, grafika:2, kanał RSS:0, Walidacja html:0, odnośnik:0, extra pkt.:0
kierunkowy 52Firma nasza jest wysoko specjalistycznym przedsiębiorstwem budowlanym w zakresie konstrukcji żelbetowych obiektów kubaturowych i mostowych. Jesteśmy obecni na wielu znaczących budowach w kraju. Firma na chwilę obecną zatrudnia blisko 250 osób w branży ciesielsko-betoniarskiej, co stawia ją w czołówce firm żelbetowych nie tylko w województwie kujawsko-pomorskim czy wielkopolskim ale nawet w skali całego kraju. Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. W okresie tym stworzyliśmy struktury zarządzania oparte na pracownikach związanych z firmą od wielu lat, mających znaczący wpływ na rozwój i obecną pozycję na rynku. Posiadamy potencjał i kwalifikacje umożliwiające nam podjęcie każdego zlecenia związanego z żelbetową konstrukcją kubaturową bądź mostową. Jesteśmy otwarci i gotowi podjąć się realizacji kolejnych inwestycji w kraju i zagranicą.
słowa kluczowe:Konstrukcje żelbetowe, prefabrykowane budownictwo, Budownictwo drogowe, Roboty ziemne i wyburzeniowe
kategorie:Gminy na literę A-G-kierunkowy 52 >> Dąbrowa
data wpisu:2011-10-26
url:http://www.tamax-bis.pl

copyrightCopyright 2011. Kierunkowy 052. All Rights Reserved  | Thumbnail Screenshots by Pagepeeker |  Powered by Skrypt katalogu v 1.1.3

Kontakt kierunkowy 52Kontakt

Kierunkowy 052 -design 052.pl
mobile: +48 667 785 676
e-mail: katalog@kierunkowy.052.pl

Statystyki kierunkowy 52Statystyki

ilość kategorii: 195
ilość stron: 173
strony oczekujące: 123

dziennie zatwierdzanych wpisów: 5
oczekiwanie na wpis: 25 dni
średnia ocena strony: 7,51 pkt